• Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2023 - XVI. ročník - okresné kolo

• 16.11.2023 18:00
        •            Každoročne sa koná Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry. Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a odborným a obsahovým garantom je Slovenská komisia OSJL v spolupráci so Slovenskou asociáciou učiteľov slovenčiny.

• Dňa 15. novembra 2023 sa v priestoroch CVČ Domino vo Zvolene konalo okresné kolo súťaže. Našu školu reprezentovala žiačka 9. ročníka Dorota Bačková. V silnej konkurencii deviatich súťažiacich sa umiestnila na  1. mieste. Víťazka postupuje do krajského kola.

Porota konštatovala vysokú úroveň tohtoročnej súťaže. Úspešnej žiačke srdečne blahoželáme, ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a držíme palce v krajskom kole.

Mgr. Katarína Krutá, vedúca PK SVP