• Galéria úspešných

          • MZ 1.-4. ročník

          •  

            Základná škola A. Sládkoviča, Pionierska 9, 962 31 Sliač

             

            Úspechy a prezentácia žiakov na súťažiach, prehliadkach a akciách

            v prvom polroku školského roka 2018/19

            MZ 1.-4. ročník

            Názov súťaže / podujatia

            Umiestnenie, kategória

            Meno žiaka a trieda

            Zodpovedný pedagóg

            Najkrajšie chvíle s mojimi starými rodičmi – výtvarná súťaž

            Ocenené práce

            Tomáš Kurtík 2.A

            Sláviková Mariana

             

             

            Kristián Bulla 2.A

            Sláviková Mariana

             

             

            Gréta Mrázová 3.C

            Sláviková Mariana

             

             

            Marek Homola 4.A

            Sláviková Mariana

             

             

            Martin Pástor 4.B

            Sláviková Mariana

            Najkrajšie chvíle s mojimi starými rodičmi – literárna súťaž

            Ocenené práce

            Daniela Bajčiová 3.A

            Lichá Eva

             

             

            Matúš Fajčík 4.A

            Krutá Katarína

             

             

            Larisa Mikušková 4.A

            Krutá Katarína

             

             

            Terézia Slováková 4.B

            Henešová Alena

             

             

            Jaroslav Riečan 3.B

            Fekiačová Darina

             

             

            Markus Zemko 4.A

            Krutá Katarína

            Informatická súťaž iBobor 3.ročník

            1.miesto  64b

            Leo Kavčiak 3.C

            Lichá Eva

             

            2.miesto  60b

            Nina Venclíková 3.A

            Mihálová Alexandra

             

            3.miesto  52b

            Richard Krouza 3.C

            Lichá Eva

            Informatická súťaž iBobor 4.ročník

            1.miesto  96b

            Dorota Bačková 4.A

            Mihálová Alexandra

             

            2.miesto  88b

            Marko Petrus 4.B

            Lichá Eva

             

            3.miesto  68b

            Max Malovec 4.A

            Mihálová Alexandra

             

            3.miesto  68b

            Lenka Kujanová 4.B

            Lichá Eva

            Pytagoriáda – matematická súťaž – školské kolo 3.ročník

            1.miesto

            Michaela Mazúchová 3.A

            Lichá Eva

             

            2.miesto

            Michal Priehradník 3.C

            Pajtášová Danica

             

            3.miesto

            Leo Kavčiak 3.C

            Pajtášová Danica

            Pytagoriáda – matematická súťaž – školské kolo 4.ročník

            1.miesto

            Lukáš Kurtík 4.A

            Iveta Novodomská

             

            2.miesto

            Marko Petrus 4.B

            Iveta Novodomská

             

            3.miesto

            Dorota Bačková 4.A

            Iveta Novodomská

             

             

             

             

             

             

             

        • zatiaľ žiadne údaje