• Olympijský odznak všestrannosti

• 17.02.2022 08:39
        • V tomto školskom roku sa naši šiestaci zapojili do projektu Slovenského olympijského  a športového výboru. Svoju kondíciu si preverili v šiestich disciplínach: Skok do diaľky z miesta, Ľah – sed za 30s, Vytrvalostný člnkový beh, Hod plnou loptou, Výdrž v zhybe nadhmatom a Člnkový beh 10x5m.
        • Za svoje výkony dostali certifikáty s percentuálnym hodnotením v rámci celého Slovenska.
          Najlepší žiaci boli ocenení odznakmi zdatnosti (zlatý, strieborný, bronzový).
          V našej škole sa do projektu zapojilo 46 šiestakov a 11 z nich získalo odznak zdatnosti.

Zlatý: Nelly Babicová, Michaela Cejzlová
          Strieborný: Michaela Bullová, Michal Priehradník
          Bronzový: Nina Venclíková, Tália Fahima, Natália Halmová, Michaela Jesenská, Terézia Filipková,
                           Viktória Jakubová a Táňa Tatranská

Najlepších z nich čaká krajské kolo v Banskej Bystrici, kde si zmerajú svoje sily v prekážkovej dráhe.

A. Zvarová