• Matematická olympiáda - okresné kolo

• 22.04.2018 20:23
        • Dňa 17. apríla 2018 sa uskutočnilo okresné kolo  67. ročníka MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategóriách Z6 - Z8.
          Našu školu reprezentovali žiaci 6. a 7. ročníka, ktorí úspešne vyriešili úlohy domáceho kola. Domáce kolo riešili aj niektorí žiaci 8. ročníka.

• Žiaci 6.A triedy dosiahli vynikajúce umiestnenie.

Miško Bystriansky obsadil 1. miesto a Vanda Výbošteková 2. miesto vo svojej kategórii, v ktorej súťažilo 30 šiestakov z celého okresu Zvolen. Úspešným riešiteľom bol aj žiak 6.B triedy Gregor Išteneš , ktorý obsadil 8. miesto.

V kategórii Z7 reprezentoval našu školu Jakub Parobek  (7.B) , ktorý sa umiestnil na 9. mieste.

Menovaným žiakom ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy. Zároveň ďakujeme pani učiteľke Novodomskej za prípravu žiakov na súťaž.