• Ľahká atletika - okresné kolo - 1. stupeň

• 11.06.2018 21:59
        • Dňa 7. júna sa uskutočnilo okresné kolo v ľahkej atletike žiakov 1. stupňa stupňa vo Zvolene. Našu školu reprezentovalo 10 žiakov. Získali sme 6 ocenení.

• Jakub Zelina                            2.B                   kat. 1.-2.roč.

Skok do diaľky                           2.miesto
          Beh na 50 m                              3.miesto

Sarah Antónia Suchá               2.A                   kat. 1.-2.roč.

Hod kriketovou loptičkou            1.miesto

Marek Homola                         3.A                    kat. 3.-4.roč.

Beh na 600 m                           3.miesto

Ľubomír Raček                        4.A                    kat. 3.-4.roč.

Beh na 50 m                             2.miesto

Andrej Suchý                          4.B                    kat. 3.-4.roč.

Hod kriketovou loptičkou            1.miesto

Všetkým blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Pani učiteľkám 1. stupňa ďakujeme za prípravu žiakov.