• "Sládkovičova má talent" očami rodiča - Poďakovanie

• 19.12.2019 19:41
        • V piatok 13.12.2019 sa na našej škole konala Vianočná akadémia – Sládkovičova má talent.
          V škole prebiehali celý deň tvorivé dielne. Aj my - rodičia  sme dostali ponuku od pani Groves, či by sme mohli prísť medzi deti a spestriť  tvorivosť našich detí. Ponuku sme prijali s pani Bogacki.

• My maminky 3.A sme s deťmi vyrábali ponožkových snehuliakov, čo sa im veľmi páčilo, no ešte viac sa deťom  páčilo zdobenie perníčkov. Deťom perníčky veľmi chutili a pomaškrtili si na nich aj na vystúpení. Máme naozaj šikovné a tvorivé deti, ktoré si okrem účinkovania  na akadémii v tento deň, pripravovali v ŠKD aj výrobky na vianočné trhy . Som veľmi rada, že tieto trhy sa konali aj tento rok a určite to bude veľmi pekná tradícia našej školy. Rodičia si môžu zakúpiť rôzne výrobky  a prispieť tak na  tvorivú činnosť svojich detí.
          Týmto by som chcela poďakovať pani riaditeľke, že umožnila aj nám rodičom prispieť k tvorivej práci našich detí. Samozrejme poďakovanie patrí aj všetkým pani vychovávateľkám, pani učiteľkám ako aj pánom učiteľom našej školy za to , že vedú naše deti aj k takejto tvorivej činnosti.
                                                                                                                                                           Michaela Dinová