• Verejná zbierka Biela pastelka

• 28.09.2021 20:17
        • Vážení rodičia, milí žiaci, je tu príležitosť prejaviť ľudskú ušľachtilosť a solidaritu.
          Od 24.septembra do 6.decembra 2021 bude na našej škole prebiehať verejná zbierka  BIELA PASTELKA, ktorá už 20 rokov pomáha písať krajší príbeh v životoch ľudí nevidiacich a slabozrakých,
        • ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Zbierka bude prebiehať počas veľkých prestávok na chodbách školy.
          Prosíme Vás, aby ste podporili aktivitu našej Žiackej školskej rady pri ZŠ A. Sládkoviča a zapojili sa zbierky aj Vy. Vďaka Vašej pomoci možno pomôžeme v dnešných náročných časoch zmeniť neľahké  ľudské osudy.
          Za dobrovoľný príspevok do prenosných pokladničiek našich žiakov získa  darca drevenú pastelku.
          Nevidiacich a slabozrakých môžete podporiť aj:
          •    Zaslaním SMS v hodnote 2€ na číslo 820 vo všetkých sieťach
          •    Príspevkom na účet  SK23 1111 0000 0014 3025 8006
          Všetkým darcom , ktorým nie je osud ľudí so zrakovým postihnutím ľahostajný ďakujú za ich podporu Únia nevidiacich a slabozrakých a členovia ŽŠR pri ZŠ A. Sládkoviča Sliač.