• Náboj junior 2023

• 13.01.2024 20:47
          • Žiaci 8. a 9. ročníka sa tento školský rok zúčastnili medzinárodnej súťaže Junior náboj.
            Je to matematicko - fyzikálna súťaž, kde štvorčlenné družstvá riešia príklady  dve hodiny.
            Tento rok sa celkovo do súťaže zapojilo 1797 družstiev zo Slovenska, Česka, Belgicka, Španielska, Holandska, Chorvátska a Poľska.

• Pytagoriáda školské kolo

• 11.01.2024 11:48
          • V decembri 2023 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA.
            Žiaci školy riešili túto súťaž online.
            Súťaže sa zúčastnilo 96 žiakov 3.- 8. ročníka. Z tohto počtu bolo 39 žiakov úspešných riešiteľov.
            Okresné kolo súťaže sa uskutoční v apríli 2024 vo Zvolene.

• KAHOOT KVÍZ - VYHODNOTENIE

• 21.12.2023 21:19
          • Každá trieda na 2. stupni (okrem deviatakov, ktorí sa podieľali na príprave kvízu) si zahrala Kahoot kvíz o Milanovi Rastislavovi Štefánikovi na počítačoch v PC učebni. Súťažiť mohli buď vo dvojici alebo ako jednotlivci. Kvíz pozostával z 15 otázok, ktoré sa týkali života MRŠ,