• Stromy poznania

• 08.06.2017 16:06
        • Vďaka úspešnej spolupráci s Lesmi Slovenskej republiky – štátny podnik Banská Bystrica zrealizovala naša škola v areáli novej školskej záhrady podujatie s názvom „Stromy poznania“.
        • Žiaci 5. ročníka v sprievode lesníkov, lesných pedagógov a svojich triednych učiteľov vysadili 12 rôznych druhov listnatých a ihličnatých stromov spolu s náučnými tabuľkami. Vznikol tak zaujímavý náučno-poznávací chodník nielen pre žiakov školy, ale aj verejnosť. V projekte budeme pokračovať i naďalej – vďaka čomu pribudne každý rok i ďalšia nová zeleň. Súčasťou podujatia boli i ďalšie aktivity – riešenie súťažných kvízov zameraných na rôzne zmysly (hmat, zrak, sluch) s tematikou rastlín a živočíchov, hry, práca s pracovnými listami. Špeciálne poďakovanie za úspešný priebeh podujatia a odmeny pre účastníkov patrí pani Ing. Milote Nádvorníkovej z Lesov SR.

STROMY POZNANIA - Fotoalbum