• Aktuálne v našej škole

• Najkrajšie chvíle s mojimi starými rodičmi 2021 - výtvarná a literárna súťaž

• 17.01.2022 18:39
          • Témou deviateho ročníka súťaže bolo - Šport, starí rodičia a ja
            V súťaži, v ktorej účastníci prezentovali  svoj vzťah ku starým rodičom sa vyjadrovali nielen slovne, ale aj výtvarne. Prezentovali svoj detský pohľad na vzácne chvíle strávené so starými rodičmi. Práce  boli ukážkou postrehov, vtipných  situácii aj ponaučení.

• V krajine remesiel - celoslovenská súťaž remeselnej tvorivosti detí

• 16.01.2022 18:19
          • V roku 2021 bola po ôsmykrát organizovaná súťaž pre všetky tvorivé deti a mládež V krajine remesiel. Organizátorov veľmi  tešilo, že aj počas náročného obdobia dokázali pedagógovia, výtvarníci a rodičia inšpirovať malých tvorcov a sprevádzať ich remeselnými zručnosťami.
            Do súťaže bolo prihlásených 169 súťažných prác v piatich súťažných témach a troch vekových kategóriách.

• Naši druháci sa potešili seniorov

• 22.12.2021 08:20
          • Predvianočný čas je vynikajúcou príležitosťou prepojiť inštitúcie, generácie, ale hlavne ľudí v zmysluplnej spolupráci. Zvlášť, keď takáto spolupráca prinesie radosť i úžitok.
          • Pytagoriáda - školské kolo

• 21.12.2021 12:05
          • V dňoch 8. a 9. decembra 2021 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA.
            Žiaci školy riešili túto súťaž online.
            Súťaže sa zúčastnilo 99 žiakov 3.- 8. ročníka. Z tohto počtu bolo 51 žiakov úspešných riešiteľov.