• Ľahšie to ide ľahšie

• 13.06.2017 23:42
        • V tomto roku sa naša škola zapojila do jedinečného projektu pod záštitou DM Drogerie s názvom Ľahšie to ide ľahšie. Jeho cieľom je aktívny prístup žiakov a učiteľov k predchádzaniu obezity a k zvyšovaniu telesnej kultúry na školách.
        • Našu školu reprezentoval tím 8 žiakov 5. – 8. ročníka (D. Pápežová, O. Nádvorník, N. Kosturjaková, S. Škombár, P. Pástor, M. Gombíková, M. Donoval, S. Priadková), ktorých pripravoval Mgr. Ištván. Žiaci sa vďaka úspešnej športovej zostave prebojovali do veľkého finále (9. – 11. 6. 2017) a reprezentovali školu na Partizánskej lúke v Bratislave za prítomnosti významných športovcov a olympionikov Slovenska. Súťaž pozostávala z 3 postupových kôl založených na štafetových behoch spojených s cvičebnými aktivitami. Naša škola sa v konečnej tabuľke umiestnila na treťom (medailovom) mieste v Banskobystrickom kraji. Celé podujatie bolo vynikajúco organizačne zvládnuté – žiakov čakal aj bohatý sprievodný program (stretnutia so športovcami, vystúpenie hudobných hviezd, športové aktivity). Všetkým zapojeným žiakom k úspešnej reprezentácii školy srdečne gratulujeme.

FOTOALBUM