• Vyhodnotenie matematických súťaží v šk. roku 2016/2017

• 02.07.2017 20:17
        • Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zapojili do riešenia mnohých matematických súťaží. Okrem MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY A PYTAGORIÁDY (ktorých výsledky sme už uverejnili) žiaci riešili aj nasledovné súťaže:

• MAKS – korešpondenčná súťaž , koordinátor Mgr. D Slovíková.

V školskom roku 2016/2017 sa do korešpondenčnej súťaže MAKS zapojila 1 žiačka Daniela Pápežová, 5.B. Tá získala titul MAXI FRAJERKA, pretože v najmenej 4 kolách nestratila ani jeden bod. Za tento svoj výkon získala diplom a vecnú cenu.

GENIUS LOGICUS – koordinátor Mgr. A. Lisičanová.

V tomto šk. roku sa do riešenia medzinárodnej súťaže logických úloh a hlavolamov prihlásilo 5 žiakov .

Veľký úspech dosiahli dvaja žiaci našej školy – Regina KAMOĎOVÁ 3.B a Juraj MAŠLEJ 9.A, ktorí získali titul VYNIKAJÚCI MEDZINÁRODNÝ RIEŠITEĽ, keď dosiahli 100 % úspešnosť vo svojej kategórii.

Ďalší riešitelia:

Vynikajúci riešiteľ – Petra Kasášová  8.A- 93 % a Michaela Bibová 8.A - 82 %

Veľmi dobrý riešiteľ – Hannah Teremová 8.A - 78 %

Všetkým žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.