• Krajské kolo v stolnom tenise žiačok

• 12.03.2018 23:27
        • Dňa 7.3.2018 sa v Kalinove (okr. Poltár) uskutočnilo krajské kolo v stolnom tenise Banskobystrického kraja žiačok ZŠ. Celkove si postup vybojovalo 14 tímov.
        • Medzi nimi nechýbala ani naša škola. Hralo sa na 9 stoloch.

Prišlo 12 družstiev, ktoré boli rozdelené do 4 skupín. V každej skupine bol nasadený jeden tím podľa minuloročných výsledkov. Z každej skupiny postupovali prvé dve družstvá, kde sa už hralo systémom vyhráš, postupuješ, prehráš, ideš domov. Našim dievčatám v zložení: Vingerová Nikola, Garguláková Alexandra, Melicháčová Eliška sa podarilo postúpiť do štvrťfinále.

V ďalšom kole im neprial žreb, stretli sa s celkovým víťazom turnaja z Banskej Bystrice.

Hráčkam patrí veľké poďakovanie za reprezentáciu školy, pretože súťaž bola veľmi kvalitná.