• Výtvarné súťaže

• 14.03.2018 00:02
        •     V školskom roku 2017/2018 sa žiaci ZŠ A. Sládkoviča Sliač úspešne zúčastnili viacerých výtvarných súťaží. Vo februári a v marci sa zapojili  do výtvarno – edukačného projektu OD STROMU K ZOŠITU, ktorý organizuje štátny podnik LESY SR a ktorý prebieha na celom území Slovenskej republiky.

•     Téma výtvarnej súťaže KAŽDÝ DEŇ JE DEŇ ZEME otvorila žiakom priestor na výtvarné uvažovanie o prírode, o vzťahu človeka k nej a o jej ochrane v rôznych oblastiach života.

Myšlienky, fantáziu, predstavivosť a výtvarné zručnosti uplatnili malí autori v súťaži VESMÍR OČAMI DETÍ. Rozmýšľali o tom, aký je vesmír úžasný. Využili svoje poznatky z geografie a fyziky o galaxiách, hmlovinách, planétach, ich mesiacoch a vyjadrili to formou pekných výtvarných prác.

Mgr. Jarmila Fedorová, uč.

Výtvarné súťaže 2018 - FOTOALBUM