• Sme víťazi súťaže „Daj si čas“

• 24.05.2018 23:19
        • Žiaci našej 6.B triedy boli aktívnou súčasťou populárnej zábavnej a vedomostnej súťaže „DAJ SI ČAS“, ktorú vysiela verejnoprávna televízia RTVS vždy v sobotu dopoludnia.
        • Štvorčlenný tím a 30-členné publikum žiakov 6. ročníka sa 14. marca 2018 zúčastnili nakrúcania relácie priamo v štúdiu v Mlynskej doline v Bratislave. Vo svetle reflektorov a kamier sa predstavil tím – Sofia Letríková, Emma Mašurová, Daniel Terem pod vedením kapitána Mateja Jakubu a moderátorky Moniky. Žiaci súťažili v rôznych vedomostných, pohybových, postrehových a tímových aktivitách na tému histórie a súčasnosti Zvolena a okolia. V napínavom súboji sa nám vďaka vedomostiam a zručnostiam podarilo poraziť ZŠ Selce. Za podporu ďakujeme aj našim spolužiakom zo 6.A, ktorí výdatne povzbudzovali. Ako nám to išlo si budete môcť pozrieť 19. mája 2018 na STV 1 cca o 9:00 hod. – Nájdite si na nás „čas“.

Mgr. Róbert Borbély, PhD.

triedny učiteľ

Súťaž "Daj si čas" 14.3.2018 - Fotoalbum

A tu si môžete pozrieť, ako sa nášmu tímu darilo