• Deti robia Vianoce

• 30.11.2019 08:36
        • Vianoce sú za dverami a o chvíľku si pod vianočným stromčekom nájdeme darčeky. No nie všetci máme také šťastie. Takíto ľudia žijú aj v našom meste a detskom domove. Preto sme sa rozhodli potešiť ich malým darčekom.
        • Do školy môžete priniesť nejakú maličkosť - drobný darček. Prispieť môžete niečím slaným, voňavým, sladkým, teplým, na čítanie, na pamiatku a ..... (Napr. darčekovú tašku, sprchový gél, šampón, mydlo, krém, penu na holenie, zubnú pastu, kefku, hygienické vreckovky, vlhčené utierky, šálku, ponožky, milý drobný darček, uterák, deku, rukavice, čiapku, šál, kávu, šumienky, keksy, bonboniéru, piškóty, konzervy, arašidy, tyčinky, krížovky, knihy, karty, stolové hry, pastelky, perá, ceruzky, kancelárske potreby, zošity.)

Veci prineste do školy do 12. decembra 2019 a odovzdajte ich triednym učiteľom. Ďakujeme