• Medzinárodný turnaj družstiev v bedmintone

• 19.01.2020 20:20
        • V maďarskom meste Pécs sa uskutočnil medzinárodný turnaj družstiev v bedmintone hráčov do trinásť rokov. Predstavilo sa tu osem krajín vrátane Slovenska. Trikolóru Slovenska obhajovali aj žiaci našej školy a hráči bedmintonového krúžku Andrej Suchý a Sarah Antónia Suchá.
        • Družstvo Slovenska za aktívnej podpory aj našich žiakov sa umiestnilo na 3.mieste.
          Andrej odohral štrnásť stretnutí a všetky vyhral. Prevzal si okrem bronzovej medaily aj ocenenie za najsľubnejšieho a  najužitočnejšieho hráča turnaja.
            Slovenský bedmintonový zväz nominoval Andreja Suchého na  Majstrovstvá Európy 2020 v kategórii pätnásťročných hráčov, ktoré sa uskutočnia 14.-16. februára  vo francúzskom meste Liévin.