• "Ako získať financie na vlastný projekt?" - 2. časť

• 08.02.2022 00:32
        • Dňa 3.2.2022 sa uskutočnila 2.časť online stretnutia programu Roots & Shoots pod názvom Video – ten najlepší spôsob rozprávania príbehov.
          Aj tentokrát sa webináru zúčastnili základné školy:  ZŠ Zemianska Olča, ZŠ Detva, ZŠ Očová , ZŠ Trenčianske Teplice a naša škola.

• Počas online stretnutia sme sa zaoberali tvorbou samotného videa. Matej Majerský nás učil základné pravidlá tvorby videa – na čo sa zamerať, na čo si dať pozor, aby naše video bolo nielen kvalitne natočené, ale aby dokázalo osloviť čo najviac ľudí rôzneho veku.
          Jednou z aktivít bolo za niekoľko minút vymyslieť scenár a  natočiť 20 sekundové video. Zdá sa vám to ľahké ? No určite to až také jednoduché nie je. My sme vďaka odborným radám pána učiteľa R. Očenáša natočili krátke video o našej škole.
          Aj toto trojhodinové online stretnutie bolo zaujímavé a opäť sme získali veľa informácií, ktoré nám v budúcnosti pomôžu pri tvorbe vlastných projektov.
          Žiaci 6.A triedy : B. Kochlicová, M. Cejzlová, T.Fahima, M. Mazúchová, M. Lacko, A. Klesniak a R. Pálka

FOTOALBUM