• ANGAŽOVANÁ ŠKOLA - ocenenie žiakov našej školy

• 08.02.2022 00:22
        • V minulých dňoch našu školu navštívili naši bývalí žiaci – účastníci úspešného programu Roots & Shoots Slovakia. Od pani riaditeľky si prevzali výnimočné ocenenie za víťazstvo v programe Angažovaná škola. Značku udeľuje Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
        • Počas hodinového stretnutia si zaspomínali na zážitky a skúsenosti, ktoré vďaka programu získali. Ďalší žiaci sa z dôvodu karantény nemohli oceňovania zúčastniť.
          Ocenenie je určené školám, ktoré implementujú projekty zamerané na službu komunite v spojení so vzdelávacími cieľmi, podporujú aktívne občianstvo mládeže a ich účasť na demokratickom živote spoločnosti. Vytvárajú priestor na to, aby si žiaci a žiačky mohli prostredníctvom reálnej dobrovoľníckej skúsenosti rozvíjať vedomosti, zručnosti a postoje, ktoré im umožnia aktívne sa zapojiť do dobrovoľníctva počas celého ich života.
          Veríme, že aj v budúcnosti žiaci našej školy budú v tomto programe úspešne pokračovať a zrealizujú projekt , ktorý bude prospešný celému mestu Sliač.

FOTOALBUM - ANGAŽOVANÁ ŠKOLA - ocenenie našich žiakov