• SWAP - Výmena oblečenia

• 18.04.2022 21:08
        • Dňa 22.4.2022 pri príležitosti Dňa Zeme sa u nás v škole uskutoční pre žiakov prvého stupňa SWAP - výmena oblečenia. Ak máte doma nejaké oblečenie, ktoré už deti nebudú nosiť /3-5 ks/, môžu ich deti priniesť do školy a v priebehu piatka si ich povymieňajú.
        • Veci musia byť čisté, nepoškodené - jarné alebo letné /tričká, kraťasy, sukničky, nohavice, šaty, mikiny/. Neposielajte prosím zimné bundy a iné neaktuálne oblečenie. Deti môžu priniesť maximálne 5 ks oblečenia. Dajme veciam druhú šancu. Veci, ktoré nebudú vymenené, sa posunú Charite na Sliači alebo do MSKS na ďalšie použitie pre ľudí, ktorí ich potrebujú viac. Pri poslaní vecí do školy je potrebné napísať do slovníčka koľko ks ste poslali a čoho - napr. 1 ks sukňa, 1 ks tričko, 1 ks nohavice s podpisom rodiča, aby nedošlo k svojvoľným neželaným výmenám vecí. Ďakujeme za Vašu podporu a zapojenie sa detí do tejto akcie, čím ich vedieme k šetreniu a ochrane našej planéty. V nasledujúcom linku si môžete pozrieť motivačné video natočené našimi deťmi.

Hudba: Scott Holmes - Good Times, Scenár a réžia: Zuzana Šupová Video a strih: Rastislav Očenáš.