• Začiatok školského roka - organizačné pokyny

• 30.08.2022 19:01
        • Školský rok 2022/23 sa začína v pondelok 5. 9. 2022 o 8:00 slávnostným otvorením školského roka na školskom dvore pre žiakov prvého ročníka.
        • Po úvodnej časti sa prváci presunú do triedy s triednymi p. učiteľkami a rodičia sa stretnú s p. vychovávateľkami na školskom dvore. Neskôr sa presunú do tried na krátku rodičovskú schôdzku, ktorá bude trvať približne do 09.30 hod. Pod prístreškom pri bufete bude prváčikom k dispozícii fotorámik, kde sa môžu s rodičmi odfotiť, na pamiatku prvého dňa v škole.

Žiaci 2. - 9. ročníka sa stretnú so svojimi triednymi učiteľmi na školskom dvore o 8.45 a po slávnostnom otvorení školského roka sa presunú do tried. Odchod žiakov zo školy bude najskôr o 9.30.

ŠKD a školská jedáleň pre žiakov v pondelok 5.9.2022 nebudú v prevádzke.

V utorok a stredu sa budú konať triednické hodiny. Žiaci budú dostávať učebnice. Je potrebné si priniesť tašku a prezuvky.

Vyučovanie bude skrátené nasledovne: 1.-4. ročník - 4. vyučovacie hodiny, 5. - 9. ročník - 5 vyučovacích hodín.

Od štvrtka bude vyučovanie prebiehať podľa rozvrhu v plnom rozsahu.

V piatok sa uskutoční účelové cvičenie a cvičenie v prírode.

Prosíme všetkých rodičov, aby k 5. 9. 2022 podali elektronicky prostredníctvom Edupage vyhlásenie o bezpríznakovosti. V listinnej podobe môžu podať vyhlásenie o bezpríznakovosti len rodičia žiakov prvého ročníka a noví žiaci v prípade, ak sa im nepodarí prihlásiť sa do Edupage. Tlačivo majú k dispozícii triedni učitelia.

Prihlasovacie údaje budú rodičom nových žiakov zaslané na e-mail.

OZNAM ŠKD - žiadame rodičov, aby 5.9.2022 prisniesli vypísané tlačivá do ŠKD.

Noví žiaci a prváci: Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD,

2. - 4. ročník, ktorí už sú prihlásení : Informácie o pobyte v ŠKD.

Vypísať, prosíme, čas odchodu a spôsob odchodu (sám, starý rodič, rodič...) V prípade krúžkov a ZUŠ nevypisujte ešte nič. Tieto informácie sa doplnia po tom, ako budete vedieť finálne časy mimoškolských aktivít.

Tlačivá do ŠKD nájdete na stránke školy v hornom menu - ŠKD Pramienok (tlačivá na stiahnutie)

Tešíme sa na Vás!

Vážení rodičia, v kancelárii školskej jedálne si môžete prevziať čip na stravu pre žiaka /záloha 5 €/ v termíne od 24.08. do 05.09.2022 v čase od 8,00 hod do 14,00 hod.
          Vedúca školskej jedálne