• Slávik Slovenska 2016 - okresné kolo

• 17.05.2016 17:57
        • Dňa 12. mája sa vo Zvolene uskutočnilo okresné kolo 26. ročníka celoštátnej súťaže v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska 2016.

•   Našu školu vzorne reprezentovali víťazi školského kola - Christián Bátovský – 3.A, Nikola Kosturjaková – 5.A a Pavlína Púpalová – 7.B.

Pavlína Púpalová získala I. miesto v 3. kategórii a našu školu bude reprezentovať v krajskom kole. Pavlínke srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov.

Členka poroty PaedDr. Ingrid Pinková, ArtD., riaditeľka Pink Harmony vo Zvolene udelila štyrom súťažiacim poukaz na štúdium v tejto škole. Z našej školy Christiánovi Bátovskému v hodnote 450 €, Nikole Kosturjakovej v hodnote 200 € a Pavlíne Púpalovej v hodnote 450 €.

Ďakujeme.

Za prípravu žiakov ďakujeme pani učiteľke Vonkomerovej a pani vychovávateľke Tatiane Máľusovej.

Slávik Slovenska 2016 - okresné kolo