• Vyhodnotenie súťaže v anglickom jazyku Englishstar 2024

• 04.06.2024 18:40
        • Englishstar je súťaž v anglickom jazyku, v ktorej si každoročne môžu zmerať sily žiaci základných škôl. Zapájajú sa do nej žiaci z celého Slovenska a nebolo tomu inak ani v tomto školskom roku.
          Úlohou žiakov je počas 45 minút vypracovať test, ktorý je pripravený vopred organizátormi. Test je zameraný na obsah učiva daného ročníka. Každý ročník tvorí osobitnú kategóriu.
        • V tomto školskom roku sa súťaž uskutočnila 25.4.2024 a za našu školu súťažilo 9 žiakov 2. stupňa. Celkovo sa do súťaže prihlásilo 11 žiakov 2.stupňa (2 nakoniec nesúťažili).
          Žiak, ktorý získal aspoň 80 bodov zo 100 bodov (80 % z celkového počtu), bol úspešným riešiteľom. Našim žiakom sa darilo veľmi dobre. Zo spomínaných deviatich žiakov boli úspešní siedmi.

Najúspešnejšími sa stali žiaci:

Šimon Matoš, 8.A – 100 %,
          Olivia Lily Jarota, 5.B – 95 %,
          Simon Michálik, 5.B – 92 %,
          Olivia Bogacki, 7.A – 90 %.
          Všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu našej školy a úspešným blahoželáme.
          Veríme, že sa do súťaže zapojíte opäť o rok.