• Olympijský odznak všestrannosti

• 10.02.2024 08:35
        • Aj v tomto školskom  roku sa žiaci našej školy zapojili do plnenia Olympijského odznaku všestrannosti.
          V septembri a októbri počas hodín TSV plnili 6 disciplín: skok z miesta, hod medicinbalom, výdrž v zhybe, člnkový beh, sed - ľah a vytrvalostný člnkový beh.

• Svoje výkony si porovnali s rovesníkmi  z celého Slovenska. Každý žiak, ktorý absolvoval všetky disciplíny obdržal certifikát s úrovňou svojej výkonnosti.

Najlepší žiaci, bolo ich až 28, získali aj odznaky zdatnosti.

Zlatý odznak: Boris Kuzma, Michaela Cejzlová a Marek Homola

Strieborný odznak: Nicolette Dianová, Eliška Melišková, Kristína Vozárová, Nelly Babicová, Michaela Jesenská, Barbora Kochlicová, Michal Priehradník,Táňa Tatranská a Lukáš Novák

Bronzový odznak: Ivan Cejzl, Johanka Kmetíková, Ján Sanitrár, Šimon Stríž, Kristian Bulla, Sandra Příkazská, Michal Sliacky, Natália Halmová,Viktória Jakubová, Leo Kavčiak, Marko Krekáč, Martin Popelka, Adela Púpalová, Nina Venclíková, Jakub Bombala a Larisa Mikušková.

Súťaž bude mať pokračovanie na krajskom kole, kde si ôsmi žiaci zmerajú svoje sily v prekážkovej dráhe.