• 19.01.2015 00:05
        • V decembri sa konalo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Žiaci si mohli overiť svoje vedomosti v anglickom jazyku, jeho porozumení, gramatike a slovnej zásobe.

• V školskom kole súťažilo 15 žiakov.
          Víťazstvo a postup do obvodového kola si v kategórii 1A (5.-7.ročník ) zabezpečila Tereza Pápežová zo 7.B, druhé miesto obsadila Lenka Puškárová zo 7.A a tretie miesto Zuzana Madlenová zo 7.A.
          V kategórii 1B (8.-9.ročník) zvíťazila Ivana Teremová z 8.A, druhé miesto patrí Marcele Blaškovej z 8.B a Alexandra Viktória Bejticová z 9.B bola tretia.
          Víťazkou kategórie 1C je Martina Lisá zo 8.B.

14. januára 2015 reprezentovali našu školu v okresnom kole OAJ víťazky kategórií 1A a 1B – Tereza Pápežová a Ivana Teremová. Hoci sa neumiestnili na prvých troch miestach, dôstojne reprezentovali našu školu. Ďakujeme.