• Veľká praveká súťaž - 5. ročník

• 09.04.2015 17:13
        • Túto súťaž vyhlásilo Múzeum praveku v Bojniciach, pod názvom Vyhrajte zájazd pre vašu triedu do Múzea praveku v Bojniciach, do ktorej sa tento rok zapojilo 152 súťažiacich tried z celého Slovenska a víťazmi sa stali tri súťažné kolektívy.

• Z našej školy sa do súťaže zapojili žiaci šiestych ročníkov. Išlo o projektovú prácu, kde žiaci nakreslili alebo namaľovali, čo všetko mohli zažiť v pravekej dobe kamennej bojnickí neandertálci počas jedného dňa.
          Dňa 2. apríla sa uskutočnilo vyhodnotenie súťaže, kde súťažné kolektívy súťažili o 3 hlavné ceny – návšteva Múzea praveku v Bojniciach = doprava autobusom + atraktívny vzdelávací program v trvaní 75 minút + veľká závesná tabuľa „ Pravek – vývoj človeka  od spoločnosti PUBLIKOM.“
          Z našej školy sa stala víťazom 6.A trieda.
          K tomuto krásnemu umiestneniu žiakom srdečne blahoželáme a  prajeme im pekný výlet.

Projekt – jeho príprava a samotná realizácia prebiehala po vedením pani učiteľky O. Vonkomerovej.

A tu sú práce, ktoré sme do súťaže poslali