• Majstrovstvá okresu Zvolen v bedmintone

• 17.06.2015 13:13
        • V športovej hale na Sliači sa uskutočnili Majstrovstvá okresu Zvolen v bedmintone vo všetkých kategóriách.

• Našu ZŠ reprezentovali žiaci: Erik Bartoš, Ján Gondáš, Simeon Suchý, Tomáš Fajčík, Hana Zelinová, Dominika Chovancová, Karin Urdová, Vanda Lániková, Matej Šoóš, Andrej Suchý, Monika Šoóšová, Tomáš Siakeľ.

Majstrom okresu 13-ročných hráčov sa stal Simeon Suchý. V kategórii 15-ročných hráčov sa umiestnil na 3. mieste.

Erik Bartoš sa v kategórii 17-ročných hráčov umiestnil na 3. mieste a v kategórii 15-ročných hráčov na 2. mieste.

Andrej Suchý bol na 2. mieste a Matejovi Šoóšovi patrí 3. miesto v kategórii 11-ročných hráčov.

Janka Raniaková, žiačka 6. A triedy, sa umiestnila na 3. mieste v dvojhre - v kategórii 13-ročných hráčok.

Výborné výsledky dosiahli žiaci bedmintonového krúžku aj
          v štvorhre.

Majstrovstvá okresu Zvolen v bedmintone