• Ocenenie žiakov primátorom mesta Sliač

• 30.06.2015 22:51
        • Primátor mesta Sliač Ing. Daniel Dunčko na zasadnutí Mestského zastupiteľstva v Sliači 24. júna 2015 na návrh riaditeľky ZŠ A. Sládkoviča Mgr. Kataríny Krutej ocenil nasledovných žiakov za úspechy, ktoré dosiahli v šk. roku 2014 / 2015:

• Ivana Teremová  -  za výborný prospech, správanie a úspechy v súťažiach okresných kôl v matematike, geografii, anglickom jazyku.
          Marek Zemko - za  výborný prospech, správanie a reprezentáciu  školy  v okresných kolách v matematike, geografii a v športových súťažiach.
          Nicol Urdová - za výborný prospech, správanie a reprezentáciu školy v recitačných súťažiach i  na akciách organizovaných mestom.
          Rebeka Berdisová - za výborný prospech, správanie, absolútna víťazka súťaže Detský literárny Zvolen, úspešná v biblickej olympiáde.
          Zuzana Madlenová - za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, 5. miesto v krajskom kole biologickej olympiády, výborná riešiteľka súťaží  iBobor, Pytagoriáda,  úspešná v okresnom kole geografickej olympiády.
          Tadeáš Madlen - za 2. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, 9. miesto v krajskom kole biologickej olympiády, 4. miesto v okresnom kole dejepisnej olympiády.
          Erik Bartoš - 3. miesto na majstrovstvách SR v kategórii žiakov do 15 rokov v bedmintone.
          Pavlína Púpalová - Úspešná reprezentácia školy v okresných a krajských kolách recitačných súťaží Sládkovičova Radvaň (kraj) – 2. miesto a Rozprávkové vretienko(kraj) – 3. miesto
          Petronela Kasášová - za úspešnú reprezentáciu školy v matematických súťažiach, v streleckých súťažiach, v logickej olympiáde.
          Simeon Suchý - za reprezentáciu školy v športe – dvojnásobný majster SR pre rok 2015 v kategórii mladších žiakov, strieborná medaila - Majstrovstvá SR v štvorhre najmladších žiakov, bronzová medaila - Majstrovstvá SR v zmiešanej štvorhre najmladších žiakov, úspešný riešiteľ školského kola matematickej Pytagoriády.
          Anna Kontrová - za úspešnú reprezentáciu školy, víťazka okresného a regionálneho kola  recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín , postup  do krajského kola, reprezentácia školy  na akciách organizovaných mestom.