• MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - okresné kolo - Z 5, Z 9

• 28.01.2016 20:38
        • Dňa 19. januára 2016 sa uskutočnilo okresné kolo  65. ročníka MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategóriách Z5 a Z9.

• Našu školu reprezentovali žiaci 5. a 9. ročníka, ktorí úspešne vyriešili úlohy domáceho kola.

Paulínka PLAVUCHOVÁ 9.A obsadila v kategórii Z9 krásne 3. miesto.

Úspešným riešiteľom bol aj Jakub PAROBEK 5.B, ktorý obsadil  v kategórii Z5 6. miesto.

Ďalšími  riešiteľmi okresného kola matematickej  olympiády boli žiaci  Anna KONTROVÁ 5.A, Adam ONDRÁŠIK a Maroš VALACH 5.B a Adriana SABOLOVÁ 9.A.

Menovaným žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.  Paulínke blahoželáme a želáme jej veľa úspechov v krajskom kole matematickej olympiády.  Zároveň  pani učiteľkám matematiky – pani učiteľke Slovíkovej (9.A) a pani učiteľke Lisičanovej (5.roč.)  ďakujeme  za prípravu žiakov na súťaž.