• Hravá atletika - prvý tréning

• 17.09.2016 21:15
        • V stredu 21.9. 2016 začína priamo u nás na Sliači atletická príprava pod vedením trénerov z Detskej atletickej akadémie BŠK Banská Bystrica.
        • Prvý tréning je na programe o 13:15 hod. v telocvični Základnej školy. Pre žiakov, ktorí majú vyučovanie dlhšie, je pripravená aj druhá tréningová jednotka o 14:00 hodine. V prípade otázok sa môžete informovať u pani riaditeľky alebo priamo u trénera Mateja Tabaka na mobilnom čísle 0903 682 256. Na prvý tréning je potrebné, aby prišiel každý v športovom oblečení (tričko-kraťasy-športová obuv), dieťaťu treba zabezpečiť pitný režim (fľaša na vodu) a treba doniesť aj vyplnenú prihlášku na detskú atletiku (kto ju ešte nedoniesol). Tešia sa na vás tréneri z atletickej akadémie BŠK.