• Matematická olympiáda - okresné kolo Z6 a Z8

• 11.04.2017 22:18
        • Dňa 4. apríla 2017 sa uskutočnilo okresné kolo  66. ročníka MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategóriách Z6 - Z8.

• Našu školu reprezentovali žiaci 6. a 8. ročníka, ktorí úspešne vyriešili úlohy domáceho kola. Domáce kolo riešili aj niektorí žiaci 7. ročníka.

Úspešnými riešiteľmi  okresného kola olympiády vo svojej kategórii boli Jakub PAROBEK  zo 6.B a Peter BYSTRIANSKY zo 6.A triedy.

Našu školu ďalej vzorne reprezentovali žiaci Adam ONDRÁŠIK zo 6.B a Petronela KASÁŠOVÁ z 8.A triedy v kategórii Z8.

Zároveň ďakujeme Terezke PÁPEŽOVEJ z 9.B, ktorá  v kategórii Z9 reprezentovala našu základnú školu v krajskom kole súťaže. Výsledky súťaže budú zverejnené 25.apríla 2017.

Menovaným žiakom ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy. Zároveň  ďakujeme pani učiteľkám matematiky – p. Lisičanovej (6. ročník), p .Jurgovej (7.ročník), p. Mieškovej (7. a 8.ročník) a p. Slovíkovej (9.ročník)  za prípravu žiakov na túto náročnú matematickú  súťaž.