• Regionálne kolo v bedmintone školských družstiev

• 07.02.2018 22:55
        • Na našej základnej škole sa uskutočnilo dňa 5.2.2018 regionálne kolo v bedmintone školských družstiev chlapcov a dievčat. Súťaže sa zúčastnili žiaci z okresov Zvolen, Detva a Krupina.
        • Okres Zvolen v tejto súťaži reprezentovali žiaci a žiačky našej Základnej školy A. Sládkoviča v Sliači - Andrej Suchý, Simeon Suchý, Dominika Ďurčíková a Hanka Zelinová. Obidve družstvá z okresu Zvolen sa umiestnili na 1.mieste a postúpili do krajskej súťaže. Za prípravu  žiakov ďakujeme Ing. J.Jurčiakovi, učiteľovi športovej prípravy a vedúcim bedmintonových krúžkov F.Lukáčovi a M.Bartošovi. Pri organizácii turnaja pomáhali žiaci športovej triedy Karin Urdová, Anna Čekanová, Emma Štesková a žiačka 2.A  triedy Sarah Antónia Suchá. Tomáš Fajčík a Alex Išteneš sa umiestnili v kategórii chlapcov na druhom mieste. Súťažili ako B družstvo za okres Zvolen.