• GQIQ celoslovenská geografická súťaž

• 08.02.2018 23:36
        • V tomto školskom roku sa  uskutočnilo 3. kolo celoslovenskej geografickej súťaže GQIQ, ktorú organizuje vydavateľstvo Mapa Slovakia. Súťaž je určená pre žiakov 5. - 9. ročníka.
        • Žiaci musia pri súťažení využívať svoje poznatky z geografie, ale aj prácu s počítačom, nakoľko išlo o internetový test. Žiaci v časovom limite 35 minút museli vyriešiť 30 zaujímavých geografických úloh.  Do riešenia súťaže sa zapojilo takmer  1900 žiakov z celého Slovenska.

Najúspešnejším riešiteľom súťaže na našej škole bol Miško Bystriansky zo 6.A triedy, ktorý vo svojej kategórii obsadil 24. miesto z celkového počtu 283 súťažiacich.

K ďalším súťažiacim patria Hanka Teremová a Anička Slamová z 9.A triedy.

Ďakujeme im za vzornú reprezentáciu našej školy .