• 09.02.2018 15:38
        • Dňa 6.2.2018 sa uskutočnilo okresné kolo 46. ročníka GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY. Súťaže sa zúčastnilo 90 súťažiacich 5. – 9 . ročníka z celého okresu Zvolen.

• Významný úspech dosiahla žiačka 9. A triedy Anička SLAMOVÁ , ktorá sa v kategórii 8.-9. ročník umiestnila na krásnom 1. mieste. Zároveň postupuje do krajského kola súťaže.

Ďalší úspešní riešitelia:

Peter PLACHÝ , 5.B  -  7. miesto

Marína ČERNEKOVÁ , 5.A – 11. miesto

Tomáš JANEŠÍK,  7.A  - 7. miesto

Našu školu ďalej reprezentovali žiaci : Matej Chovanec 5.B, Vanda Výbošteková a Michal Bystriansky 6.A, Hannah Teremová 9.A a Boris Bahýl 8.C.

Všetkým  súťažiacim ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy. Aničke želáme veľa úspechov v krajskom kole geografickej olympiády. Pani učiteľke Lisičanovej  patrí poďakovanie za prípravu žiakov.