• Ozdravovací pobyt ostrov PAG

• 13.06.2018 15:16
        • V dňoch od 01.06.2018 - 09.06.2018 sa uskutočnil v rekreačnej oblasti Severnej Dalmácie ostrova PAG v Chorvátsku pre žiakov 6. ročníkov ozdravovací pobyt pri mori. Zúčastnilo sa ho 12 žiakov, 3 pedagogickí zamestnanci a jeden zdravotník.

• Ubytovanie bolo zabezpečené v trojhviezdičkovom hoteli Belveder. Každý deň boli poskytované upratovacie služby, čisté ručníky, osušky a sušič vlasov. Na izbách bola inštalovaná klimatizácia.

Stravu poskytovala trikrát za deň reštaurácia v hoteli. Na raňajky boli pripravované švédske stoly. Cestovné balíčky na cestu domov boli vybavené dostatočným množstvom jedla aj pitia.

Program počas pobytu bol zameraný na kúpanie v mori, prechádzky a oddych. More sa nachádzalo hneď pod hotelom. V podvečerných hodinách sa uskutočňovali prechádzky do starého mesta. Zrealizovaný bol fakultatívny výlet do diskotékového centra mladých Beach Plaža Zrće a do mesta NOVALIA. Naši žiaci navštívili aj miestnu základnú školu, kde ich privítala riaditeľka školy a oboznámila s podmienkami povinnej školskej dochádzky a spôsobom vyučovania Základnej školy Pag.

Zabezpečenie ozdravovacieho pobytu bolo na vysokej úrovni. Pre žiakov bol pripravený oddychový ozdravovací pobyt v liečivom prímorskom prostredí v malebnej jadranskej krajine.

Mgr. Katarína Krutá, riaditeľka školy