• Úspechy našich recitátoriek v regionálnom kole

• 15.04.2014 19:32
        • I v regionálnom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín naše recitátorky zaujali odbornú porotu svojím prednesom poézie a prózy a získali pre našu školu ďalšie ocenenia.
        • V 1. kategórii boli úspešné obidve recitátorky - Anička Kontrová z 3. B obsadila 1. miesto v prednese poézie a Saška Čechová z 3. A bola druhá v prednese prózy.
          V 2. kategórii sme získali prvenstvo v prednese prózy – Pavlínka Púpalová z 5. B.
          Všetkým trom dievčatám srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

Aničke KontrovejPavlínke Púpalovej prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

Poďakovanie patrí i pani učiteľkám Krutej, Vojtekovej a Slávikovej, ktoré žiačky na súťaž pripravovali.