• Vyhodnotenie streleckých súťaží

• 18.04.2019 23:03
        • Vyhodnotenie streleckej súťaže „ Cena Jána Bahýľa“

Strelecká súťaž prebehla dňa 16.4.2019 v ZŠ T. Vansovej vo Zvolenskej Slatine.
          Našu školu reprezentovali : Ján Rievaj, Marek Homola, Lukáš Novák, Lukáš, Kurtík, Larisa Mikušková, Lenka Kujanová a Saška Georgievová v kategórii mladších žiakov
        • a Tomáš Siakeľ, Šimon Šupa, René Hevessy, David Hudoba v kategórii starších žiakov.
          Na 2. mieste sa umiestnilo družstvo našich najlepších strelcov Ján Rievaj, Marek Homola, Lukáš Novák a v jednotlivcoch  Ján Rievaj obsadil 2. miesto

Vyhodnotenie regionálnej streleckej ligy
          okresov Zvolen, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár a Žiar nad Hronom.

Strelecká súťaž prebiehala od januára do apríla. Počas 4 kôl sa strelci snažili dobre strieľať  a získať čo najviac bodov.
          Našu školu reprezentovali :
          Ján Rievaj, Marek Homola, Lukáš Novák, Lukáš, Kurtík, Larisa Mikušková, Lenka Kujanová a Saška Georgievová v kategórii mladších žiakov.
          Trojica Rievaj, Homola a Novák patrili medzi najúspešnejších strelcov tejto kategórie.
          Ján Rievaj obsadil 1. miesto a trojica našich strelcov – 2. miesto.
          Zo začiatku sa im veľmi darilo, ale postupne ich porazili strelci z iných okresov.
          Družstvo starších žiakov sa umiestnilo na  5. mieste.
          Všetkým srdečne blahoželáme.

Vedúca strelcov : Tatiana Groves