• Dotazník pre rodičov - Škola bez nenávisti

• 09.05.2019 18:29
        • Vážení rodičia,

ako sme Vás už informovali, naša škola sa zapojila do programu „Škola bez nenávisti“ koordinovaného príspevkovou organizáciou IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže. Cieľom programu je pomôcť školám v prevencii šikanovania, kyberšikanovania a nenávistných prejavov v komunikácii.

Do 10. mája bude prebiehať vyhodnotenie pilotného ročníka formou 2. auditu.

V rámci realizácie 2. auditu na našej škole budú administrované online dotazníky - rovnako ako v 1. audite -  so žiakmi, rodičmi, aj zamestnancami školy. Žiaci budú vypĺňať dotazníky v škole do 10. 5. 2019. Tieto dotazníky opäť obsahujú otázky zamerané na ich skúsenosti so šikanovaním a nenávistnými prejavmi v roli svedkov, či obetí. Všetky dotazníky sú vypĺňané anonymne. V prípade, že so zapojením Vášho dieťaťa nesúhlasíte, kontaktujte koordinátora programu Škola bez nenávisti na našej škole: Mgr. Petru Gáfrikovú - gafrikovapetra@gmail.com.

• Dotazníky pre rodičov sú prístupné na online:

ID našej školy je: ZSSL1802

Dovoľujeme si Vás požiadať o jeho vyplnenie v termíne do 10.5.2019.

Ďakujeme Vám za spoluprácu.