• Matematická olympiáda - okresné kolo

• 01.05.2014 17:58
        • V apríli sa uskutočnilo okresné kolo Matematickej olympiády. Našu školu reprezentovalo 12 žiakov 6. – 8. ročníka, ktorí boli úspešnými riešiteľmi domáceho kola súťaže.

• Počet úspešných riešiteľov bol v každej kategórii veľmi nízky, napríklad v kategórii Z6 to boli len 2 úspešní riešitelia.

I napriek tomu, že sa žiaci našej školy neprebojovali medzi úspešných riešiteľov, ďakujeme im za vzornú reprezentáciu našej školy.

Najvyšší počet bodov v jednotlivých kategóriách získali :

Barbora Parobeková zo 6.A, Lucia Ondrišíková a Terezka Pápežová zo 6.B, Ivana Teremová a Paulína Plavuchová zo 7.A , Marek Zemko a Vojtech Sabol z 8. B triedy.

Zároveň ďakujeme pani učiteľkám Slovíkovej, Novodomskej a Lisičanovej za prípravu žiakov na súťaž.