• Aktuálne v našej škole

        • Pytagoriáda - školské kolo

        • 15.12.2020 16:52
        • V dňoch 9. a 10. decembra 2020 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA.
          Žiaci 3. - 4 .ročníka riešili súťaž priamo v škole, žiaci 5. -8. ročníka využili možnosť súťažiť doma formou online súťaže.

           
        • Súťaže sa zúčastnilo 147 žiakov 3.- 8. ročníka. Z tohto počtu bolo 52 žiakov úspešných riešiteľov.
          Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme a víťazom želáme veľa úspechov v okresnom kole Pytagoriády, ktoré sa uskutoční v marci 2021.
          Zároveň ďakujeme všetkým vyučujúcim matematiky za prípravu žiakov na súťaž aj v tomto náročnom období.


          3.ročník

          1.     Ján SANITRÁR                3.B
          2.     Lukáš PLENCNER          3.B
          3.     Júlia LACKOVÁ              3.A
          Ďalší úspešní riešitelia: Dominik Krčík 3.A, Karin Kucbelová 3.A, Patrik Petrus 3.A, Veronika Kujanová 3.A, Marek Rešetka 3.A

          4.ročník

           1.    Kristína HORVÁTHOVÁ           4.B
           2.    Adam ROZIAK                            4.B
           3.    Tomáš KURTÍK                            4.A
           Ďalší úspešní riešitelia: Timur Gerhát 4.B, Zoja Šalingová 4.B, Michal Berdis 4.A, Adam Popunda 4.B

          5. ročník

          1. Gréta MRÁZOVÁ                  5.C
          2. Barbora KOCHLICOVÁ      5.A
          3. Daniela BAJČIOVÁ              5.A
             Andrej VOLKO                         5.C
                  
          Ďalší úspešní riešitelia: Natália Halmová 5.C, Tomáš Šmeral 5.B, Leo Kavčiak 5.C, Nina Venclíková 5.A, Daniel Barta 5.C, Nelly Babicová 5.C, Michaela Cejzlová 5.A, Samuel Škrabák 5.A, Richard Pálka 5.A, Martin Lacko 5.A, Andrej Palečka 5.C, Nikolas Bellos 5.C, Martin Uhrín 5.C, Michal Priehradník 5.C, Dávid Ondrášik 5.B, Šimon Matoš 5.A, Viktória Jakubová 5.C, Michal Krnáč 5.A, Anna Plachá 5.C, Jaroslav Riečan 5.B, Tatiana Tatranská 5.C

          6. ročník

          1.    Lukáš KURTÍK                                 6.A
          2.    Dorota BAČKOVÁ                        6.A
          3.    Mykhailo NAKONECHNYI       6.A
           

          7. ročník

          1. Branislav KUZMA                     7.A
          2. Simona RYBOŠOVÁ                7.A
          3. Bruno DOKOPIL                        7.A
              Klaudia KREJČÍ                           7.A
                                                  
          8. ročník

          1. Alica DIOŠIOVÁ                        8.A
          2. Diana POLÓŇOVÁ                   8.B
          3. Marína ČERNEKOVÁ              8.A
              Bianka MICHALCOVÁ             8.B
              Matej CHOVANEC                     8.B

           

        • Naspäť na zoznam článkov
        • zatiaľ žiadne údaje