• Získali sme Certifikát Škola eTwinning 2021-2022

• 22.03.2021 22:16
        • Školy eTwinning uznávajú význam a hodnoty programu eTwinning a integrujú ich do školských politík, postupov a profesionálneho rozvoja s podporou vedenia školy.
          Školy eTwinning sú výborným príkladom toho, ako môžu celé školy profitovať z programu eTwinning.
        • Aktívne propagujú hodnoty a pedagogiku eTwinning, fungujú ako referenčný bod pre svoju miestnu komunitu a predstavujú model pre iné školy.
          Pomocou certifikátu Škola eTwinning program eTwinning poskytuje uznanie a odmeňuje zapájanie sa, angažovanosť a odhodlanie nielen jednotlivých učiteľov zapojených do programu eTwinning, ale celej školy, kde tímy učiteľov a vedúcich pracovníkov škôl pracujú spoločne.
          Školy eTwinning:
          sú na európskej úrovni uznávané ako vzory v programe eTwinning a tvoria sieť vedúcich škôl, ktoré inšpirujú budúci vývoj tejto akcie,
          sú výrazne zviditeľnené na európskej úrovni a vo svojich propagačných a informačných materiáloch môžu vystavovať certifikát Škola eTwinning.
          Sú uznávané ako vodcovia v oblasti:
          digitálnych postupov
          postupov e-bezpečnosti
          inovatívnych a tvorivých prístupov k pedagogike
          podpory kontinuálneho profesionálneho rozvoja zamestnancov
          podpory spoločných vzdelávacích postupov u zamestnancov a študentov