• Aktuálne v našej škole

    • Slávnostný deň tímu EKOCYKLO

    • 30.06.2021 00:31
    • Dňa 26.6. 2021 sme oficiálne zahájili činnosť nášho tímu Ekocyklo. Celá aktivita bola súčasťou akcie Spoznajme sa na bicykli a Dni mesta Sliač, kde nás prišli pozrieť milovníci cyklistiky z obcí Badín-Sielnica-Kováčová-Hronsek a nášho mesta a pani primátorka mesta Sliač, Ľubica Balgová. 
    • Veríme, že aj vďaka Roots & Shoots bude naša cyklocestička medzi mestami Sliač a Zvolen čistejšia. A možno nám pomôžu aj všetci tí, ktorí nebudú vyhadzovať popri nej odpadky. Aby platilo motto nášho Ekocyklo tímu: "NECH  PRÍRODA ZA NÁS NETRPÍ".

     Veľká vďaka patrí :
      - Roots & Shoots a Green Foundation za podporu nášho projektu a Maťovi Tóčikovi zo Združenia Slatinka za pomoc a cenné rady
     - pani primátorke mesta Sliač a  pani riaditeľke našej školy, že nám verili a podporili nás v našej celoročnej práci
     - firmám Agrobell Sliač za kvetinovú výzdobu, Lonas Farby Laky pod Zámkom Zvolen za farby na kôš, Pro-Graphics Zvolen za materiál na dotvorenie nášho ekokoša, Bimission Senica za stojan na bicykel, Maťovi Tóčikovi za darovanie trojkolky a p. učiteľovi Štrbíkovi za pomoc pri výrobe ekokoša na hodinách techniky
      - a samozrejme všetkým členom tímu Ekocyklo za úžasnú celoročnú prácu na projekte: Ondrejovi MAĽOVI 9.B, ktorý prišiel s nápadom, Sofii URDOVEJ 9.B, ktorá bola ochotná vždy a vo všetkom pomôcť, žiačkam 8.A Alici DIOŠIOVEJ, Alžbete JAROTOVEJ, Viktórii DEMIANOVEJ, Maríne ČERNEKOVEJ, žiakom  8.B Petrovi PLACHÉMU, Terezke GARGULÁKOVEJ, Margaréte HOMOLOVEJ a Michalovi GRMANOVI, Danielovi TEREMOVI, Gregorovi IŠTENEŠOVI z 9.B triedy, Marekovi HOMOLOVI zo 6.A a žiakom 5.A triedy.

      


                                                                

      

    • Naspäť na zoznam článkov
    • zatiaľ žiadne údaje