• Vyhodnotenie jarného zberu papiera

• 29.04.2024 18:47
          • V týždni od 15. do 19. apríla 2024 sa uskutočnil na našej škole jarný zber papiera. Do zberu papiera sa v tomto školskom roku zapojili takmer všetky triedy. Spolu  sa vyzbieralo sa vyše 6200 kg. V tabuľke máte k dispozícii výsledky víťazných tried a jednotlivcov. Žiakom a ich rodičom ďakujeme za to, že sa aktívne do zberu zapájajú, čím pomáhajú chrániť prírodu a rozvíjať environmentálne cítenie detí.
            Vyhodnotenie zberu sa uskutoční v telocvični cez veľkú prestávku dňa 6.5.2024.

• Víťazstvo v súťaži 5peňazí – Global Money Week

• 29.04.2024 17:14
          • V marci 2024 v rámci Týždňa finančnej gramotnosti sa naša základná škola zapojila do 12. ročníka súťaže 5peňazí – Global Money Week pod názvom Peniaze nie sú hračka.  Jednotlivé aktivity rovesníckeho vyučovania sme vám už predstavili na našej stránke v mesiaci marec.

• PYTAGORIÁDA okresné kolo 2023/2024

• 24.04.2024 17:10
          • Vynikajúce výsledky dosiahli v okresnom kole matematickej súťaže PYTAGORIÁDA žiaci Michal MELECH 3.A a Juraj KUJAN 4.A, ktorí obsadili nádherné 2. miesta vo svojich kategóriách.
          • MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA kategória Z6 –Z8 , okresné kolo

• 24.04.2024 17:07
          • Terezka FILIPKOVÁ 8.C obsadila v okresnom kole matematickej olympiády nádherné 2.-3. miesto
            Ďalšími riešiteľmi súťaže boli žiaci
            6.A: Júlia LACKOVÁ, Martin SANITRÁR a Marek REŠETKA
            7.B: Adam ROZIAK a Maximilián KUCBEL
            8.A: Martin LACKO

• MIDIcoolvolley - okresné kolo

• 02.04.2024 16:11
          • Naše dievčatá S. A. Suchá, N. Halmová, H. Černajová, K. Kukučková, N. Galbová a E. Volková vybojovali veľmi pekné 2. miesto.
            Postup na krajské kolo im ušiel o malý kúsok, keď s víťaznou školou - Gymnáziom Ľ. Štúra prehrali najtesnejším rozdielom 2 bodov až v treťom rozhodujúcom sete.