• Naša podcastová stanica Thinkify hľadá svojich redaktorov pre rok 2024

• 24.01.2024 17:47
          • S podporou Nadácie SPP sa nám pre našu  školu podarilo získať finančné prostriedky na rozbehnutie školského podcastu.

Náš podcast však zatiaľ nemá redaktorky a redaktorov. Preto možno hľadáme práve teba. Ak ťa zaujíma tvorba mediálneho obsahu, chceš zistiť, ako sa vyrábajú podcasty, chceš študovať žurnalistiku, stretnúť veľa zaujímavých osobností alebo len vyskúšať niečo, čo si ešte doteraz nerobila, nerobil, vyplň krátku prihlášku:

• VYHODNOTENIE SÚŤAŽE „YPSILON – SLOVINA JE HRA“

• 14.01.2024 21:40
          • V tomto školskom roku sme sa po prvýkrát zapojili do súťaže „Ypsilon – Slovina je hra“. Ako názov napovedá, ide o súťaž z predmetu slovenský jazyk a literatúra. Jej hlavným poslaním je propagovať a spopularizovať tento vyučovací predmet, zábavnou formou motivovať žiakov k učeniu sa tohto predmetu.
          • Exkurzia v Národnej banke Slovenska

• 13.01.2024 20:59
          • Koncom decembra sa žiaci 8.C zúčastnili exkurzie v NBS v historickej budove v Banskej Bystrici. Exkurzia bola v rámci projektu 5 Peňazí s témou Príjem a práca.
          • Náboj junior 2023

• 13.01.2024 20:47
          • Žiaci 8. a 9. ročníka sa tento školský rok zúčastnili medzinárodnej súťaže Junior náboj.
            Je to matematicko - fyzikálna súťaž, kde štvorčlenné družstvá riešia príklady  dve hodiny.
            Tento rok sa celkovo do súťaže zapojilo 1797 družstiev zo Slovenska, Česka, Belgicka, Španielska, Holandska, Chorvátska a Poľska.

• Pytagoriáda školské kolo

• 11.01.2024 11:48
          • V decembri 2023 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže PYTAGORIÁDA.
            Žiaci školy riešili túto súťaž online.
            Súťaže sa zúčastnilo 96 žiakov 3.- 8. ročníka. Z tohto počtu bolo 39 žiakov úspešných riešiteľov.
            Okresné kolo súťaže sa uskutoční v apríli 2024 vo Zvolene.