• Detský literárny Zvolen - vyhodnotenie regioálnej súťaže

• 28.03.2018 00:42
        • 23. marca 2018 sa konalo v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra vo Zvolene vyhodnotenie regionálnej súťaže žiakov ZŠ v literárnej tvorbe Detský literárny Zvolen 2018.
        • Súťaž organizuje Podpolianske osvetové stredisko vo Zvolene. Aj v tomto roku sa do súťaže zapojili žiaci regiónu -  okresov Zvolen, Detva, Krupina. Našim žiakom sa opäť darilo.
          V l. kategórii (2. – 4. ročník) bola ocenená práca Alexandry Georgievovej zo 4.A – Nohavice a práca kolektívu žiakov - Zverinec zo 4.A.
          V III. kategórii (7. – 9. ročník) porota ocenila Vandu Lánikovú z 8.A – Vitaj rok 2018, Tomáša Janešíka zo 7.A - Tancujúca kráska, Sen žiarovky, Michaelu Gombíkovú z 8.C – Prepadol ma dážď a Magdalénu Krnáčovú – Do čierneho. Laureátom súťaže sa stala naša žiačka Michaela Gombíková z 8. C. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy. Pani učiteľkám ďakujeme za prípravu žiakov.

Vyhodnotenie súťaže Detský literárny Zvolen 2018