• Záložky do kníh spájajú školy

• 29.10.2018 23:38
        • V mesiaci októbri oslavujeme Medzinárodný deň školských knižníc. Preto sme sa aj my na hodine anglického jazyka rozhodli vytvoriť záložky do kníh, a tým podporiť rozvoj čitateľskej gramotnosti aj čítaním v tomto cudzom jazyku.
              Žiaci šiesteho a ôsmeho ročníka sa dali do práce a vyrobili naozaj krásne záložky.
        • Tie budú venované jednej zo škôl zapojených do projektu „Záložka do knihy spája školy“.

Do projektu sa zapojili i žiaci 1. stupňa a to 2.ročníka na hodinách anglického jazyka a žiaci 3. ročníka na hodinách pracovného vyučovania. Záložky budú záložky putovať do Topoľčian a do Trsteného pri Hornáde.
          Účasťou v projekte sme sa snažili podporiť aj u žiakov 1. stupňa vzťah k čítaniu a zároveň rozvíjať čitateľskú gramotnosť.
          Za zapojenie sa do projektu ďakujeme pani učiteľkám Pintérovej, Krúpovej, Fülöpovej, Lichej, Fekiačovej a Pajtášovej.

FOTOALBUM - Záložka do knihy spája školy 9. ročník