• Festival vody 2018

• 19.12.2018 00:51
        • Dňa 12. decembra 2018 sa tím žiakov 8. ročníka - Laura Hudobová, Tomáš Gajdoš a Maroš Valach pod vedením pani učiteľky Oltmanovej zúčastnili na finále celoslovenskej súťaže Festival vody. Bolo tam vybraných 20 tímov z celého Slovenska, ktoré prišli odprezentovať svoje projekty s problematikou vody.
        • Náš tím pracoval na svojom projekte s názvom:“ Kolobeh vody vo vodárenstve so zameraním na ekologické čistenie odpadových vôd“ približne 5 týždňov. Zhotovili funkčný model kolobehu vody vo vodárenstve obsahujúci aj koreňovú čističku odpadových vôd ako vhodné ekologické čistenie odpadovej vody. Pred odbornou komisiou si úspešne obhájili svoju prácu a podali relevantné informácie o danej problematike. Získali diplomy za aktívnu účasť na súťaži a taktiež vecné ceny.

Kolobeh vody - predstavenie projektu