• Deti ŠKD v Dome seniorov Amicus

• 20.12.2018 23:11
        •

Opäť sú tu Vianoce a blížiaci sa nový kalendárny rok. Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitmi šťastia, pohody i harmónie. Atmosféra týchto dní je plná spomienok, očakávaní, nič nie je bežné, ani všedné, napriek tomu, že Vianoce sú každý rok. Ich okúzľujúce čaro sa nedá ničím nahradiť ani napodobniť.

Naše detičky zo Školského klubu Pramienok pozdravili dôchodcov v Dome seniorov Amicus vkusným kultúrnym programom a prostredníctvom básní, vinšovačiek, piesní, tanca a zdramatizovaných hier vyčarili v zariadení neopakovateľnú, výnimočnú a radostnú atmosféru. V závere programu deti seniorom odovzdali drobné darčeky, ktoré vyrobili za pomoci svojich vychovávateliek. Tešíme sa, že sme kúsok tejto vianočnej atmosféry mohli seniorom darovať a tým vyčariť úsmev na ich tvárach.
          FOTOGALÉRIA
                                                                                                                 Zuzana Cviková