• Triedne časopisy našich žiakov

• 21.12.2018 00:33
        • Kalendárny rok sa blíži k záveru a 1. polrok tohto školského roka už tiež ťahá za kratší koniec. Žiaci 4. A, 7. A, 7. B a 8. A triedy v uplynulom období dokázali vytvoriť na vybrané témy množstvo zaujímavých literárnych prác.
        • Triedne časopisy tried sú výsledkom projektov v oblasti tvorivého písania a zahrnuté témy Letným toboganom do učenia, Najkrajšie chvíle so starými rodičmi, Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko, Vianočné písanie umožnili žiakom zapojiť sa do celoslovenských súťaží a súťaží organizovaných mestom Sliač. Žiaci boli úspešní a ocenené práce sú v časopisoch zvýraznené písmom červenej farby. Titulné strany si žiaci 2. stupňa navrhli sami. Tvoriví žiaci Vám touto cestou prajú príjemné vianočné sviatky strávené možno aj čítaním ich vydarených umeleckých prác.

Mgr. Katarína Krutá, učiteľka slovenského jazyka a literatúry

Básnické črevo