• Matematická olympiáda Z 5 - okresné kolo

• 08.02.2019 10:04
        • Dňa 30.1.2019 sa uskutočnilo okresné kolo 68. ročníka MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii Z5. Súťaž je veľmi náročná, ale žiakov našej školy toto neodradilo. Po úspešnom riešení domáceho kola boli pozvaní na riešenie okresného kola súťaže.

• V kategórii Z5 bol najúspešnejším riešiteľom Bruno Dokoupil z 5.A triedy, ktorý obsadil vynikajúce 2. miesto.

V tejto kategórii spolu súťažilo 29 piatakov z celého okresu Zvolen, pričom len piati žiaci boli úspešní riešitelia. Ďalšou súťažiacou z našej školy bola Alexandra Georgievová z 5.A triedy.
          Obom  súťažiacim ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy. Pani učiteľke matematiky, p.Mieškovej, ďakujeme za prípravu žiakov na súťaž.